Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
Kurde może i dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już strona parafialna Michowa .Piszcie jak wam się podoba! www.michow.kuria.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie, mieszkam co prawda w Lublinie, ale w okolicach Michowa mam rodzine. Jestem w tych okolicach a co za tym idzie rowniez na cmentarzu wlasciwie co II tygodnie. Cmentarz jest w fatalnym stanie. Wielkie krzaki w lecie, walace sie ogrodzenie... no i drzewa. Owszem, drzewa mozna pielegnowac i przedluzac ich "zywotnosc" do momentu kiedy nie narazaja one zdrowia,zycia oraz MIENIA ludzkiego na starty. Tak sie sklada, ze pomnik moich dziadkow jest usytuowany w I z tych "niewralgicznych" miejsc. Juz trzykrotnie musialem dokonywac poprawek grobu wlasnie przez drzewa. Czy ktorys z krytykantow wycinania drzew jest chetny zamienic sie ze mna na miejsce? zdajecie sobie sprawe jakie koszta niosa najmniejsze nawet renowacje grobu? O podrapaniu corki przez spadajace galezie nie wspomne. A no i jeszcze jedno... zmiencie proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak zarabiają polscy nauczyciele: Nauczyciel stażysta - 2619 zł (171 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel kontraktowy - 2906 zł (190 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel mianowany - 3770 zł (247 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel dyplomowany - 4817 zł (315 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Do tego staż(od 5 do 20%) z lata pracy + 10 % dodatek wiejski 10% za jedną godzinę 45 min. ok. 277 zł
Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe...ale ta leniwa młodzież,która nie chce się uczyć w michowskim liceum,w innych szkołach radzi sobie całkiem dobrze.A może to z nauczycielami coś nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja chciała bym wiedzieć skąd masz informacje o takiej pensji? Do twojej informacji jako stażysta otrzymuje pensje 800zł a dalsze szczeble pomyliłeś się grubo o 1000zł. I nie wiem czy wiesz bo może ze szkoły nie pamiętasz ale nauczyciel oprocz tych 18 h, ma jeszcze zajecia po lekcjach typu lekcje dodatkowe, układanie i sprawdzanie sprawdzianów, wywiadówki, rady itd. które zajmują dużo czasu i nie jest to płatne. A co do innych wypowiedzi bycie nauczycielem to nie prosta sprawa. Uczenie młodzieży która nie chce się uczyć i ma kiepskie wyniki z powodu swojego lenistwa i tak wina zrzucana jest na nauczyciela który podobno źle uczy. Jak już coś piszecie piszcie to z głową a nie rzucacie błotem ludzi którzy ciężo pracują by naszę społeczeństwo było choć trochę mądrzejszę.
Ale błysnęłaś w tej wypowiedzi, dobrze że Ty chciałaś się uczyc i teraz tak ciężko pracujesz z młodzieżą, tylko że te Twoje 800 zł to pół etatu a za sprawdzanie prac domowych masz płacone. A może młodzież chce się uczyc tylko nie potrafisz przekazac im wiedzy!!!!!!! Nauczycieli chciałabym pisze się razem!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!!! Niech nauczyciele nie robią z siebie zapracowanego ludu !!!! Niech spojrzą chociażby np. na rolników. Klaśówki , rady ... Jak pracują 4 h dziennie to ile tych klasówek i rad i zajęć pozalekcyjnych ???? Bez przesady !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehehe przekwalifikować się i zlizywać śmietankę z nauczycielskiej pensji!!! Przyjdzie świeża, mądra krew, to i dzieci będą się chętniej uczyć, nie będą leniwe!!! Jak ktoś zazdrości, to już na studia pedagogiczne! hehehe Ja tam nie zazdroszczę ani małej ilości godzin pracy, ani tych wybujałych sumek... ...każdy powinien spróbować przez przynajmniej miesiąc, najlepiej w gimnazjum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Jest już strona parafialna Michowa .Piszcie jak wam się podoba! www.michow.kuria.lublin.pl
STRONA FATALNA!!!! Zaglądnijcie na stronę parafii w Kamionce chociażby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na studia pedagogiczne to bezsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
STRONA FATALNA!!!! Zaglądnijcie na stronę parafii w Kamionce chociażby
Widać Proboszcza nie stać na lepszą stronę internetową parafii .Bida aż piszczy , a forsy nie ma skąd brać , bo kryzys coraz większy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie ciekawi strona internetowa Gminy i co to za kompetentny pracownik za nią odpowiada? Niech ta piękna pracownica weźmie się solidnie za pracę, zacznie od galerii na nowej stronie bo dwie ostatnie to totalna porażka nie da się oglądać!! a w następnej kolejności może by wstawiła w końcu protokoły z sesji rady gminy koniec roku za pasem a wstawione dwa z początku roku, bo księżniczkę zima zastanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a mnie ciekawi strona internetowa Gminy i co to za kompetentny pracownik za nią odpowiada? Niech ta piękna pracownica weźmie się solidnie za pracę, zacznie od galerii na nowej stronie bo dwie ostatnie to totalna porażka nie da się oglądać!! a w następnej kolejności może by wstawiła w końcu protokoły z sesji rady gminy koniec roku za pasem a wstawione dwa z początku roku, bo księżniczkę zima zastanie
STRONA INTERNETOWA DO KITU FAKTYCZNIE BRAK NA NIEJ PODSTAWOWYCH INFORMACJI Z DZIAŁALNOŚCI RADY GMINY , TO SĄ ROBIONE Z MIESZKAŃCÓW KPINY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b b b b b b b b b b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum schodzi na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a a a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...